Siatkarskie początki dla najmłodszych!

Kilkulatki garną się do siatki!
Kiedy na siatkówkę zaczynają przychodzić dzieci w wieku 6-7 lat to z jednej strony dobrze, ale też trochę na granie w siatkówkę za wcześnie. Rączki jeszcze zbyt małe i słabe, ale jeśli chęci do ruchu są to żal dzieciom odmawiać. Dlatego w tym sezonie spróbujemy ruszyć z zajęciami dla najmłodszych dziewczynek, czyli 6-8 latek, które chcą spróbować aktywności w siatkarskich klimatach.
Planujemy intensywne 50-minutowe zajęcia, które będą wypełnione ciągłym ruchem. Jak najwięcej ćwiczeń z piłką, podstawy odbić, a wszystko z akcentem na wszechstronny rozwój sprawności. Będzie to doskonałe przygotowanie do siatkarskiego startu w starszych grupach szkoleniowych, gdzie dzieci zaczynają już trenować siatkówkę.
Rozpoczynamy zapisy.
Mamy propozycje trzech terminów (do wyboru) na Stegnach, ul. Inspektowa 1
Poniedziałek 18-18.50
Środa 16.10-17.00
Sobota 10-10.50
Można trenować 1, 2 lub 3 razy w tygodniu.
Opłata miesięczna 90 zł przy jednym treningu, 160 przy dwóch, 220 przy trzech treningach w tygodniu. Rozpoczynamy nabory i zapisy.
W zgłoszeniu podajemy imię i nazwisko córki, rok urodzenia oraz wybrane terminy.
Treningi rozpoczniemy w najbliższym czasie w tych terminach gdzie liczba zapisanych dzieci będzie liczyła minimum 8-10 osób. Prześlemy zwrotne informacje o pierwszych zajęciach, druk zgłoszenia dziecka na zajęcia i informacje o formalnościach.
Zgłoszenia: darek@siatkarkimetro.pl lub telefonicznie 604 983 242.

PS. Prośba o przekazanie tej informacji zainteresowanym znajomym.

Bez kategorii.