ZASADY SZKOLENIA

Klub Sportowy METRO Warszawa jest wyczynowym młodzieżowym klubem sportowym, który startuje w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Klub nie prowadzi tzw. zajęć rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Zawodniczki trenujące w METRZE powinny mieć świadomość, że muszą zapracować na swoje miejsce w grupie, w drużynie, w Klubie.

Najważniejsze parametry oceny trenujących dzieci:

predyspozycje do uprawiania siatkówki
podejście do treningów
umiejętność pracy w zespole 

Bardzo ważnym elementem szkolenia jest współpraca w relacjach Rodzice – Szkoła – Klub. Zawodniczki w METRZE są informowane przez trenerów, że warunkiem niezbędnym do trenowania w Klubie jest rzetelne wypełnianie obowiązków szkolnych. Prosimy by rodzice aktywnie współpracowali z trenerem prowadzącym, informując go o ewentualnych problemach, kłopotach i różnych przeszkodach, mogących utrudniać sportowy rozwój dziecka.

Możliwość udziału w zajęciach sportowych Klubu METRO Warszawa mają dzieci, które zostaną zakwalifikowane do szkolenia w trakcie prowadzonych akcji naborowych.
Rodzice dzieci zapisanych na zajęcia wypełniają stosowane dokumenty zgłoszeniowe oraz wpłacają na konto Klubu ustaloną miesięczną opłatę klubową.
W sezonie 2022/2023 klubowa opłata wynosi 220 złotych miesięcznie (przy 3-4 treningach tygodniowo). Płatne od września 2022 do czerwca 2023 – 10 wpłat) przelewem na  konto bankowe:

KONTO SEKCJI DZIEWCZĄT
Wszystkie opłaty dotyczące sekcji dziewcząt Klubu METRO wpłacamy na poniższe konto:
ING Bank Nr konta: 51 1050 1025 1000 0090 7243 8659

Przy każdej płatności prosimy o dopisek: imię i nazwisko dziecka, rocznik i za jaki miesiąc. Rodzice, którzy zechcą wspierać Klub METRO w większym zakresie mogą zostać uczestnikami Funduszu Sportowego „Nasze METRO”. Więcej informacji TUTAJ.

Wszystkim kandydatkom, obecnym zawodniczkom oraz ich rodzicom życzymy samych sukcesów i spełnienia siatkarskich i osobistych marzeń.