ZASADY SZKOLENIA

Sekcja Piłki Siatkowej Dziewcząt Klubu Sportowego METRO Warszawa zajmuje się nauką gry w siatkówkę  na każdym poziomie. Zaczynamy od szkolenia podstawowego. W następnym etapie proponujemy treningi w grupach zawodniczych (udział w rozgrywkach PZPS) lub w grupach rekreacyjnych.

Najważniejsze parametry oceny predyspozycji dzieci:

perspektywa warunków fizycznych (wysokość ciała, sprawność)
podejście do treningów (obowiązkowość, systematyczność)

Bardzo ważnym elementem szkolenia jest współpraca w relacjach Rodzice – Szkoła – Klub. Zawodniczki w METRZE są informowane przez trenerów, że warunkiem niezbędnym do trenowania w Klubie jest rzetelne wypełnianie obowiązków szkolnych. Prosimy by rodzice aktywnie współpracowali z trenerem prowadzącym, informując go o ewentualnych problemach, kłopotach i różnych przeszkodach, mogących utrudniać sportowy rozwój dziecka.

Możliwość udziału w zajęciach sportowych Klubu METRO Warszawa mają dzieci, które zostaną zakwalifikowane do szkolenia w trakcie prowadzonych akcji naborowych.
Rodzice dzieci zapisanych na zajęcia wypełniają stosowane dokumenty zgłoszeniowe oraz wpłacają ustaloną miesięczną opłatę klubową.
W sezonie 2023/2024 klubowa opłata wynosi 250 złotych miesięcznie (przy 3-4 treningach tygodniowo). Płatne na początku każdego miesiąca od września 2023 do czerwca 2024 – 10 wpłat przelewem na  konto bankowe:

KONTO SEKCJI DZIEWCZĄT KS METRO
Wszystkie opłaty dotyczące sekcji dziewcząt Klubu METRO wpłacamy na poniższe konto:
ING Bank Nr konta: 51 1050 1025 1000 0090 7243 8659

Przy każdej płatności prosimy o dopisek: imię i nazwisko dziecka, rocznik i za jaki miesiąc. Rodzice, którzy zechcą wspierać Klub METRO w większym zakresie mogą zostać uczestnikami Funduszu Sportowego „Nasze METRO”. Więcej informacji TUTAJ.

Wszystkim kandydatkom, obecnym zawodniczkom oraz ich rodzicom życzymy sportowych sukcesów i spełnienia siatkarskich i osobistych marzeń.