SREBRNE ZŁOTKA Z METRA! 

Wspaniały sukces Zuzi Kudlik i Magdy Bondaruk! Dziewczyny z METRA po złotym medalu w hali tym razem ze srebrnym medalem w plażowych Mistrzostwach Polski młodziczek! Kolejne zawodniczki KS METRO również wywalczyły czołowe miejsca w krajowej rywalizacji na plaży. Ania Kadej z Natalią Struzik (MOS Wola) piąte miejsce, Amelka Wancerz z Martą Podleśną (Krótka Mysiadło) na miejscach 9-12. Brawo dziewczyny!

Tuż po finałach swój sukces komentowały srebrne medalistki:
Zuzia Kudlik
„Jestem bardzo z nas dumna. Drugie miejsce w Polsce to wielkie osiągnięcie. Dziękuję Trenerowi Robertowi Komornickiemu (trener kadry Mazowsza w siatkówce plażowej) za przygotowanie nas do finałów, rodzicom za wsparcie, dziewczynom (Amelce, Marcie, Zuzi i Sandrze) za wspólnie spędzony czas, ale w szczególności Magdzie, na którą cały czas mogłam liczyć podczas tej drogi. Był to dla nas bardzo udany sezon zarówno na hali, jak i na plaży.”
Madzia Bondaruk
„Jestem bardzo dumna z naszego osiągnięcia. Dwa miesiące ciężkiej pracy na piasku przyniosły wspaniały wynik. Bardzo dziękuję trenerowi, rodzicom oraz dziewczynom, z którymi razem przeżyłyśmy super przygodę.”

W Klubie METRO siatkówka plażowa jest traktowana indywidualnie. Po rywalizacji na hali na piasek wchodzą jedynie te zawodniczki, które mają na to ochotę. Czasem jest to forma roztrenowania po sezonie halowym, czasem zabawa, a czasem intensywna praca treningowa i walka o sukcesy w tej odmianie siatkówki. Każdy sukces jest dla nas wszystkich wielką radością.

PS. Serdeczne gratulacje i pozdrowienia dla trenera Filipa Lipowskiego i zawodniczek z Łaskovii za zdobycie złotego medalu!  W Szamotułach Łaskovianki miały srebro, tym razem role się odwróciły.

Bez kategorii.