Wrześniowy remanent w dziewczęcym METRZE

Za nami pierwszy miesiąc sezonu siatkarskiego 2023/24. Tak jak zapowiadaliśmy praca szkoleniowa w METRZE skupia się w tym sezonie głównie na rocznikach 2010-2014. W sali gimnastycznej na Stegnach trenuje aktualnie w czterech grupach zawodniczych około 75 dziewcząt. Oprócz tego dwa razy w tygodniu treningi ma grupa rekreacyjna 2008-2009 , a raz w tygodniu w soboty spotykają się najmłodsze adeptki siatkówki z roczników 2015-2017! Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zawodniczki KS METRO ze starszych roczników (2003-2008 czyli kadetki i juniorki, a także seniorki) kontynuują swoją przygodę siatkarską w innych warszawskich sekcjach na zasadzie nieodpłatnego wypożyczenia.

FACEBOOK
Na naszym fejsbukowym profilu publikujemy regularnie posty na temat bieżących wydarzeń.
Wrzesień można podsumować tak:
– Trzymamy kciuki za nasze wychowanki: „Amerykanki” oraz kadetki, juniorki i seniorki
– Kibicujemy młodziczkom 2010, które wywalczyły awans do drugiej ligi mazowieckiej i w najbliższy weekend rozpoczną rozgrywki pierwszym turniejem ligowym w Mrozach
– Z sukcesami startujemy w Grand Prix Mazowsza Singli
– Przygotowujemy się do rozgrywek w minisiatkówce, startując w turniejach towarzyskich
– Zapraszamy na siatkarski start najmłodsze dziewczęta z roczników 2015-2016

ZAPISY
We wszystkich grupach zawodniczych cały czas prowadzimy nabory. Zapraszamy na salę nowe kandydatki 2010-2014, które marzą o siatkarskiej karierze. Niestety siatkówka jest sportem bardzo wymagającym. Niezbędne są dobre warunki fizyczne, ogólna dobra sprawność no i oczywiście gotowość do regularnych treningów 3-4 razy w tygodniu (a oprócz tego dużo własnej pracy indywidualnej w dniach wolnych).

NIE JEST LEKKO
Siatkarska przygoda jest wspaniałym przeżyciem, wymagającym jednak ogromnej determinacji i zaangażowania. Dziewczęta oprócz regularnych treningów i zawodów muszą podołać obowiązkom szkolnym i domowym. Ale… sport w nauce POMAGA! Pomimo wielu wyrzeczeń uczy dobrej organizacji czasu, odciąga od głupot i wszystko razem powoduje, że warto podjąć taki wysiłek.

NAJWIERNIEJSI KIBICE
A wszystko dzięki wsparciu i poświęceniu Rodziców naszych zawodniczek, bez pomocy których w zasadzie cała nasza siatkarska przygoda po prostu byłaby niemożliwa.
Kochani Rodzice bardzo DZIĘKUJEMY!!!!

METRO!!!

Bez kategorii.