Turniej 2016

Był to pierwszy turniej dziewcząt o Puchar Przechodni KS METRO!
Turniej rozegrano wyjątkowo w kategorii czwórek dla rocznika 2003 i młodsze!
Wspaniała rywalizacja 18 zespołów… w ciągu 6 godzin każdy zespół rozegrał 11 setów/meczów, ostatecznie wygrał MTS Kwidzyn i „zabrał” na rok Puchar Przechodni 🙂 Gratulacje!!!
Białego misia maximaskotkę wywalczyła w konkursie na celność odbicia siatkarskiego Alicja Czajka z Klubu METRO!
Wielką frajdę młodym siatkarkom sprawiła dwukrotna mistrzyni Europy Małgorzata Glinka-Mogentale, która przybyła na zakończenie turnieju, oglądała mecz finałowy i szczerze gratulowała wszystkim zawodniczkom osiągniętych wyników. Wszystkie zawodniczki otrzymały turniejowe koszulki i upominki od firmy PRELblue oraz medale i puchary ufundowane przez ORLEN Ligę! To był dobry turniej!

Końcowa klasyfikacja dziewcząt 2016
MTS Kwidzyn
Atena Warszawa
MKS MOS Rzeszów
UKS Środa Wielkopolska
UKS „Czwórka” Aleksandrów Łódzki
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Metro I 2003
MOS Wola Warszawa
Metro III 2004
UKS Sójcze Rawa Mazowiecka
SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski
Metro II 2003
PLAS Kielce
SP 21 Białystok
KS SIATKARZ Koło
Metro IV 2004
MOSiR Stalowa Wola
Plas Warszawa

Wszystkim zawodniczkom, trenerom, rodzicom bardzo dziękujemy za udział w turnieju i już zapraszamy za rok na kolejny Puchar Przechodni ale… w kategorii młodziczek… planujcie kalendarze na czerwiec 2017 🙂

Dla zawodniczek KS METRO był to bardzo cenny turniej. Podopieczne trenera Kuby Bokuniewicza (rocznik 2003) mogły sprawdzić się w bezpośredniej konfrontacji z ogólnopolską czołówką. Na pewno do najlepszych nam trochę brakuje, ale zarówno trener jak  zawodniczki na pewno wyciągają wnioski i możemy być spokojni, że będzie coraz lepiej. Bardzo cieszy też postawa rok młodszych koleżanek z rocznika 2004/5, które zajęły bardzo dobre miejsca i walczyły wspaniale ze starszymi rywalkami.

Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji Pucharu Przechodniego dla Plusligi i ORLEN Ligi, dla sponsorów PRELblue oraz producenta witamin Centrum, dla warszawskiego jeżdżącego METRA za Krecika, który obserwował dzielnie zawody, a jego miniaturki otrzymały wyróżnione siatkarki, dla Areny Ursynów UCSiR i SP 323 gdzie mogliśmy rywalizować, dla rodziców, którzy pomagali w organizacji zawodów oraz dla wszystkich trenerów KS METRO, którzy pomagali w sędziowaniu i wszystkich organizacyjnych pracach. Bez Was by się nie udało! Dziękujemy!